هتل Hotel Zing پاتایا یکی از هتل های *3 این شهر بوده که به ساحل این شهر و خیابان واکینگ نزدیک است. در هتل زینگ پاتایا اتاق‌ها مجهز به تهویه مطبوع بوده و پارکینگ به صورت رایگان در دسترس است. درست مانند اینترنت که در این هتل دسترسی رایگان به مسافر می دهد. البته خدمات دیگری مانند خدمات ماساژ هم در هتل وجود دارد که در صورت نیاز می توانید از این خدمات استفاده کنید. همچنین این تنها مزیت این هتل نیست، بلکه دسترسی بسیار راحت به فروشگاه بزرگ سنترال فستیوال از مزیت های اقامت در این هتل است. همچنین فرودگاه سووارنابومی تنها 45 دقیقه با هتل فاصله دارد. بنابراین متوجه می شویم که هتل در یک موقعیت مکانی مناسب قرار داشته و توانسته از مسافران امتیاز 8.2 را دریافت کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

درباره هتل Hotel Zing پاتایا

در هتل Hotel Zing پاتایا تلویزیون صفحه تخت، صندوق امانات و همچنین یخچال وجود دارد. از طرفی اگر نیاز به لوازم بهداشتی در حمام داشته باشید در زینگ هتل پاتایا موجود است. همچنین کتری برقی نیز در برخی از این اتاق ها وجود دارد. البته قبل از تور پاتایا می توانید از خدمات مشاوره رایگان هتل هم استفاده کنید. اما این هتل می تواند برای مقایسه با سایر هتل ها مورد بررسی قرار گیرد. یکی از مزیت هایی این هتل دارد پذیرش 24 ساعته بوده که کار را برای مسافران راحت کرده است. از طرفی اگر نیاز به ارتباط با پرسنل هتل داشته باشید، با زبان انگلیسی و تایلندی می توانید با آن ها صحبت کنید. البته این ارتباط بیشتر به زبان انگلیسی انجام می شود. 

سرو غذا در هتل زینگ پاتایا 

هتل زینگ پاتایا که یک هتل *3 است در آن کافه زینگی وجود دارد که از غذای تایلندی تا غذای اروپایی در آن سرو می شود. این سرو غذا از ساعت 06:30 تا 24:00 در دسترس شما خواهد بود. بنابراین بعد از گشت و گذار روزانه می توانید با خیال آسوده به هتل برگشته و از خدمات رستوران و کافه استفاده کنید.