جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
کانال سنت مارتین پاریس فرانسه - نارین سفر

کانال سنت مارتین پاریس

کانال سنت مارتین پاریس در فرانسه باعث اتصال رودخانه سن به کانال اوراک می شود. این کانال به وسیله ی دولت رسیدگی شده و بعد از گذشت 10 الی 15 سال پاکسازی و تمیز خواهد شد. البته این کار بسیار جذاب به نظر می رسد چون در برخی موارد اشیای پیدا شده بعد از اتمام پاکسازی رودخانه جذاب است. خصوصا برای کسانی که به دنبال اشیای گمشده ای هستند که قیمتی و زیبنتی است. همین موضوع برای بسیاری از مردم جالب است. بنابراین اگر به پاریس سفر می کنید این کانال یکی از مکان هایی است که می توانید به دیدن آن رفته و از دیدن آن نهایت لذت را ببرید. در واقع می توانید در بین گشت و گذارهای خود، بازدید از کانال در برنامه ی شما باشد. البته بد نیست از تاریخچه و نحوه ی پیدایش آن اطلاعی داشته باشیم. 

تاریخچه کانال سنت مارتین پاریس

اگر بخواهیم به تاریخ ساخت این کانال یعنی کانال سنت مارتین پاریس برسیم باید به سال 1802 برگردیم. بیست سالی برای ساخت آن زمان نیاز بود و هزینه ی ساخت آن از مالیت جدید از شراب به دست می آمد. اما اگر با ویزای فرانسه توریستی وارد این کشور شده و از این کانال بازدید کردید. باید بدانید که این کانال تنها به منظور زیبایی ایجاد نشده است.

بلکه برای جمعیت رو به رشد و همچنین جابجایی کالاها مانند مصالح ساختمانی و… ساخته شده است. اما امروزه کانال سنت مارتین برای گردشگران جذاب بوده و سعی دارند از این مکان دیدن کنند. قبل از اینکه این کانال ساخته شود. بیماری های مزمنی مانند وبا، اسهال خونی و… در بین مردم وجود داشت. ناپلئون اول برای جلوگیری از گسترش بیماری و همچنین تمیز نمودن خیابان ها از این طرح استقبال کرده و آن را پیاده سازی کرد. از طرفی تامین آب شیرین پاریس هم بسیار مهم بود که همه ی آن ها سبب شد این کانال ساخته شود.

کانال سنت مارتین پاریس در شبانه روز 

اگر بازدید از کانال سنت مارتین پاریس فرانسه را برای روز در نظر گرفته اید. می توانید از نوشیدنی های لذت بخش استفاده کرده و یا از رستوران های نزدیک به رودخانه غذا سفارش دهید. پل هایی که بر روی رودخانه قرار دارد می تواند دسترسی شما به دو طرف را ایجاد کند. محبوبیت این کانال زمانی مشخص می شود که شما هتل پاریس فرانسه نزدیک به این محل باشد. چرا که گردشگران مختلف و حتی دانشجویان پاریس را مشاهده می کنید. نزدیک های این کانال نوشیدنی های مختلفی به همراه رستوران های معروفی وجود دارد. در صورت نیاز می توانید علاوه بر بازدید از این مکان گردشگری از نوشیدنی و غذاهای لذیذ نهایت لذت را ببرید. 

انتخاب مسیر گردشگری در تابستان

زمانی که صحبت از بازدید می شود قاعدتا هر یک از مکان های گردشگری پاریس مربوط به فصول مختلف می شود. البته از آنجایی که فصل تابستان انتخاب گردشگران برای بازدید از دیدنی های اروپا است. بنابراین بازدید از این محل نیز در این فصل گردشگران بیشتری را به سمت خود می کشاند. توجه ویژه این کانال سنت مارتین در فصل تابستان این است که بازدیدکنندگان می توانند در یک بخشی شنا کرده و از آب تنی لذت ببرند. در واقع برای کسانی که به دنبال آب تنی و شنا هستند یک فضای 90 متری انتخاب شده که در قالب سه استخر می توانید شنا کنید و از تفریحات آبی لذت ببرید. 

کانال سنت مارتین پاریس فرانسه البته برنامه های دیگری هم در فصول تابستان برای گردشگران در نظر گرفته شده است. مانند بازی با توپ، فعالیت هایی مانند قایق رانی و پدالو در کنار موضوعات فرهنگی جذاب است. از طرفی می توانید از غذاهای لذیذ به انضمام جشن های خاص خوش بگذرانید. این تنها بخشی از مکان های گردشگری است که در طول مدت سفر در پاریس می توانید استفاده کنید.

خیابان ها و دسترسی با مترو

بهتر است کمی با دسترسی های مترو  نزدیک به کانال سنت مارتین پاریس فرانسه آشنا شویم. ژاک بونرژنت در خط 5، گنکورت خط 11، Gare de L’Est در خطوط 4 و همچنین 7 و Republique در خط های 11، 9، 8، 5، 3. البته اگر به همراه تور لیدر داشته باشید. به راحتی می توانید به این نقاط دسترسی داشته باشید. گرچه تعداد زیادی از مسافران از قبل تمام این مسیرها را به کمک مسیریاب پیدا کرده و خود را با خطوط مترو، اتوبوس و یا تاکسی به محل می رسانند.