جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آدرس و تماس

تهران – خیابان مطهری – بعد از تقاطع شریعتی – پلاک 3 – واحد 1
021-88427095
021-88424921
021-88408042
021-88399704
021-88397055

 

 

ویزای فرانسه تضمینی ✅ یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ ✅ ویژه المپیک✅ وقت سفارت VIP

ویزای فرانسه تضمینی - نارین سفر

   آیا به دنبال اخذ ویزای شنگن بدون ریجکتی هستید؟ ویزای فرانسه تضمینی و بدون ریجکتی پیش روی شما قرار دارد. فرقی نمی‌کند این درخواست ویزای توریستی باشد یا اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی. در هر دو صورت این ویزا صادر خواهد شد. از آنجایی که شهر پاریس یکی از مقاصد گردشگری محبوب دنیا شناخته شده و دریافت ویزا از این کشور تخصص نارین سفر است. ویزای تضمینی فرانسه و ورود از این کشور را به شما پیشنهاد می‌دهیم. چرا که شانس شما از این مسیر بالای 95% است.

کشور فرانسه از سال 1997 جز حوزه شنگن است. از آنجایی که این کشور به عنوان یکی از اعضای مهم در اتحادیه‌ی اروپا شناخته شده و مقصد پر بازدیدی است. به همین دلیل علاوه بر ویزای فرانسه، اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی هم در نارین سفر انجام می‌شود. در نظر داشته باشید که ویزای فرانسه تضمینی با وقت سفارت VIP انجام شده و به منظور ایجاد تراول هیستوری درخواست می‌شود. همچنین در برنامه ریزی بلند مدت می توان بر روی ویزای مولتی فرانسه و اخذ روادید کانادا حساب ویژه‌ای باز کرد.

درخواست مشاوره فوری

درخواست مشاوره فوری اخذ ویزای شنگن

Close

هزینه ویزای فرانسه

 هزینه ویزای فرانسه در تاریخ های مختلف می تواند متغیر باشد، اما ورودی سفارت به صورت VIP و اطلاعات کامل ویزا به شرح زیر است:

 • ویژه المپیک فرانسه.
 • نوع ویزا: توریستی.
 • نوع تور: انفرادی.
 • نوع ورود: با سهمیه VIP هر پنجشنبه.
 • تاریخ ورود به سفارت: تیرماه 1403.
 • تاریخ سفر: تابستان 1403.
 • شروع قیمت از: 1950 یورو + نرخ پرواز.
 • حداقل و حداکثر زمان تور: 4 تا 14 روز.
 • هزینه ورود به سفارت: 110 یورو.
 • ضمانت بازگشت: دارد.
 • مناسب برای: تراول هیستوری.
 • وقت سفارت: VIP.
 • خدمات: 3 شب هتل *4 بر روی هر ویزا.

مراحل اخذ ویزای فرانسه

null

مرحله اول

مشاوره مستقیم با کارشناس یا ارسال فرم درخواست ویزا

مرحله دوم

مرحله دوم

ارسال پاسپورت جهت استعلام شرایط اخذ ویزا

مرحله سوم

مرحله سوم

توافق اولیه و پیش پرداخت جهت رزرو وقت سفارت VIP

مرحله چهارم

مرحله چهارم

آماده سازی مدارک جهت تحویل به کارشناس

مرحله 5

مرحله پنجم

آماده جهت حضور در سفارت با در اختیار داشتن 105 یورو

مرحله ششم

مرحله ششم

دریافت ویزا در 2 الی 4 هفته کاری بعد از تاریخ ورود به سفارت

منظور از اخذ ویزای فرانسه تضمینی چیست؟

ویزای فرانسه یا ویزای تضمینی فرانسه درست مانند اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی بدون ریجکتی است. شاید از خود بپرسید که ویزای شنگن چگونه بدون ریجکتی می شود!. به طور کلی سفارت فرانسه برای کارگزارهای رسمی سهمیه های خاص و VIP در نظر می گیرد. بنابراین کسانی که از این راه وارد سفارت می شوند شانس بسیار بالاتری نسبت به سایر افراد دارند. از آنجایی که تعدادی زیادی از مسافران این ویزا را جهت تراول هیستوری و مهاجرت خانوادگی به کانادا می خواهند. به همین دلیل حساسیت این ویزا بسیار بالا است. 

همانطور که توضیح دادیم ورود به سفارت فرانسه با دو سربرگ عادی و VIP انجام می شود. از آنجایی که هر کشور تعداد سهمیه های محدودی برای اروپا دارند. اگر شما با سربرگ VIP وارد سفارت شوید شانس خود را به بالای 95% می رسانید. همیشه تمام حالت ها را در نظر بگیرید. اما اگر از این راه ویزا نشوید، مطمئنا از هر راه دیگری هم ویزا نمی شوید. بنابراین بسیار محکم و کاملا با نقشه راه درست این مسیر را به شما نشان می دهیم. مسیری که در نهایت به ویزای فرانسه تضمینی ختم می شود.

انواع ویزای فرانسه

به طور کلی ما دو نوع ویزای فرانسه داریم:

 1. ویزای تضمینی فرانسه توریستی.
 2. اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی.

ویزای تضمینی فرانسه توریستی

تعداد کثیری از افراد در تلاشند که به اروپا سفر کنند به همین دلیل نیاز است که از یکی از کشورهای حوزه شنگن ورود داشته باشید. ما ویزای فرانسه توریستی را به منظور ورود به حوزه شنگن با حداقل مدارک و همچنین VIP برای شما دریافت می کنیم. مطمئنا تا به اینجای کار ویدیو را مشاهده کرده اید. اگر ویدیو مربوط به سفر توریستی فرانسه را مشاهده نکردید پیشنهاد می کنیم که ویدیو مربوط به ویزای فرانسه را مشاهده نمایید. سپس مدارک و سایر نوشته را مطالعه کنید.

اخذ ویزای فرانسه برای دلواپسان 

ویزای فرانسه تضمینی و ورود از این کشور به حوزه شنگن برای دلواپسان اروپا یک مسیر ایده آل و فوق العاده خواهد بود. اگر قیمت تور پاریس را مشاهده کرده و به نمونه ویزاهای فرانسه در نارین سفر مراجعه کنید. با عملکرد خوب این مجموعه به آن اعتماد بیشتری خواهید کرد. به خاطر داشته باشیدکه حوزه ی تخصصی نارین سفر اخذ ویزای شنگن و اقامت فرانسه است. هدف این آژانس اخذ ویزا و لبخند رضایت بر لب‌های مسافر است. از مزیتی که خیلی می توان بر روی آن مانور داد این است که کل مبلغ (به جز هزینه ورود به سفارت) در صورت عدم ویزا به شما عودت خواهیم داد. در ضمن ما برخی از نمونه ویزاهای دریافت شده را در اینستاگرام خود قرار دادیم که در صورت نیاز می توانید در هایلایت اینستاگرام یا انتهای این صفحه مشاهده کنید.

ویزا فرانسه تضمینی یکی از تخصص های ما مانند اخذ اقامت دبی و اقامت اسپانیا به صورت 2 ساله است. البته در کانال فرانسه، اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی هم انجام می شود. شما در هر سه شکل می توانید با خیال آسوده با نارین سفر قرارداد امضا کنید. تنها کافی است که به آدرس مندرج در سایت یا اینستاگرام رجوع کرده و با کارشناسان در ارتباط باشید. پیشنهاد ما این است که برای ارتباط قوی تر و بهتر به صورت حضوری به دفتر مراجعه نمایید. ویزای فرانسه و سفر به اروپا فقط شروع ماجراست. تراول هیستوری اصلی ترین هدف برای ورود از کشور فرانسه است.

ویزای FIT فرانسه

ویزای فرانسه تضمینی به صورت FIT است. یعنی ویزای فرانسه FIT بوده و شما در سفر به اروپا کاملا در اختیار خودتان هستید. البته به این معنی نیست که نتوان از گشت شهری و خدماتی مانند ترانسفر استفاده کرد. بلکه ویزای FIT باعث می شود اگر نیاز به رزرو هتل نبود بدون هیچ مشکلی به خانه ی دوستان و آشنایان خود بروید. از طرفی با داشتن این ویزا می توانید به هر کشور حوزه ی شنگن در مدت زمان ویزای خود سفر کنید. یعنی برنامه ی سفر کاملا در دست شما بوده و با در دست داشتن ویزای فرانسه FIT می توانید به هر شهر در اروپا که مدنظر شما است، سفر کنید.

ویزای فرانسه برای تور فرانسه 

یکی سوال های پرتکرار در رابطه اخذ ویزا این است که قیمت ویزای تضمینی فرانسه چقدر است. یکی از مزیت این ویزا این است که ما قیمت ویزای فرانسه تضمینی با قیمت مناسب به همراه سه شب هتل پاریس معرفی می کنیم. البته این نرخ منهای نرخ پرواز خواهد بود که برخ روز محاسبه خواهد شد. بنابراین برای اینکه بتوانیم نرخ نهایی رو به شما اعلام کنیم در زمان قرارداد می توانیم قیمت نهایی را به شما معرفی کنیم. گرچه پیشنهاد می گردد که برای دریافت اطلاعات دقیق و کامل با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید. یا ویدیو را به طور کامل مشاهده نمایید. پیشنهاد می گردد که بعد از مطالعه ی ویزای فرانسه و همچنین مشاهده ی ویدیو تورهای فرانسه را مشاهده نمایید.

ویزای تضمینی فرانسه

شرایط اخذ ویزای فرانسه تضمینی 

 ویزای فرانسه تضمینی یا اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی به صورت کاملا VIP انجام شده و عادی انجام نمی شود. چون این کار به صورت کاملا تخصصی بوده و به دلیل اعتبار آژانس و کارگزاری که ما در سفارت داریم. می توانیم این تضمین را به شما دهیم که در کوتاه ترین زمان ویزا خواهید شد. به شرطی که مدارک ویزای فرانسه را در زمان مناسب آماده شده و در اختیار آژانس قرار گیرد. به طور کلی شرایط اخذ ویزای فرانسه توریستی به شرح زیر است:

 • از مهم ترین مزیت این ویزا این است که نیازی به سابقه ی شنگن نیست. یعنی اگر این ویزا را انتخاب کرده و به عنوان اولین سفر شما باشد، بدون هیچ مشکلی ویزای فرانسه توریستی خواهید گرفت.
 • در نظر داشته باشید که برای اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی هم باید حداقل 2 بار در حوزه شنگن سفر کرده باشید.
 • در نظر داشته باشید که نباید به هیچ عنوان ریجکتی داشته باشید. اگر از قبل ریجکت شده باشید حداقل باید 2 سال از ریجکتی شما گذشته باشد.
 •  برای دریافت این ویزا نیاز است که به ازاری هر یک از افراد 150 میلیون تومان تمکن مالی در نظر گرفته شود.
 • اگر سرپرست خانوار هستید و همسر یا فرزندان شرایط دریافت ویزا در حوزه ی شنگن را ندارند. سرپرست خانوار باید به ازای هر یک از افراد خانواده تمکن مالی داشته باشد.
 • گردش مالی 4 ماه آخر خوب و قابل توجه باشد.

انواع ویزای فرانسه برای تور فرانسه پاریس

اگر بخواهیم به صورت خلاصه در خصوص ویزای توریستی فرانسه توضیح دهیم. بدین صورت عنوان می کنیم که بسیاری از افراد برای اخذ ویزا در حوزه ی شنگن درخواست ویزای توریستی، تحصیلی، کاری یا تجاری دارند. که هر یک از آن ها پروسه ی منحصر به فرد خود را خواهد داشت، به اصطلاح ما ویزای ما از نوع C است. شاید از خود بپرسید که نوع C چیست؟ به طور کلی ما فرانسه، ویزای توریستی فرانسه می گیریم. به این نوع ویزا به اصطلاح ویزای C می گویند.

اخذ ویزای تضمینی فرانسه - آژانس مسافرتی نارین سفر

مدارک شغلی مورد نیاز

کسانی که به دنبال ویزای فرانسه تضمینی هستند موضوعی که از ما می پرسند مدارک شغلی است. بسیاری از افراد به این فکر می کنند که حتما باید کارمند رسمی یا کارمند دولت باشند تا بتوانند این ویزا را دریافت کنند. اما در حقیقت این است که فرقی نمی کند که شما کسبه، کارمند خصوصی یا دولتی باشید تنها نیاز است که گواهی اشتغال به کار به انضمام سه فیش آخر حقوق را ارائه دهید.

ویزای توریستی فرانسه چند روز است؟

اول از همه برای دریافت این ویزا حداکثر می توانستیم برای شما 14 روز ویزا تهیه کنیم. اما بنا به دلایلی در حال حاضر ویزای 12 روز برای شما خواهیم گرفت. البته حداکثر این تعداد روز خواهد بود شما می توانید تعداد روز های کمتری هم برای ورود به فرانسه انتخاب کنید. بسیاری از مسافران بر این باورند که حتما باید 12 روز اقامت داشته باشند. اما در حقیقت بدین صورت نیست چرا که شما می توانید 3 شب اقامت در فرانسه داشته باشید.

البته این نکته را باید یادآور شد که حداقل اقامت برای شما 3 شب خواهد بود. در نظر داشته باشید که برای دریافت این ویزا حتما باید 3 شب هتل را تهیه نمایید. حتی اگر قصد اقامت در آن هتل را نداشته باشید. گرچه ما به هیچ عنوان بر روی هتل از شما سودی دریافت نخواهیم کرد. این هتل جزیی از ویزای توریستی فرانسه تضمینی است و یکی از قوانین دریافت این نوع ویزا به حساب می آید. بنابراین نباید حساسیتی روی این موضوع داشته باشید. خصوصا اگر به دنبال ویزای بدون ریجکتی باشید. مهم ترین موضوع این است که با خیال آسوده و بدون ریسک به تور فرانسه پاریس بروید.

آیا برای دریافت ویزا نیاز به ضمانت است؟

ویزای فرانسه توریستی  که ما به عنوان ویزای تضمینی فرانسه به شما ارائه می دهیم دارای ضمانت بازگشت است. توجه داشته باشید که برای دریافت ضمانت‌نامه آژانس نارین از شما ضامنتی دریافت نخواهد کرد. بلکه شما حساب بانکی که در آن فعال بوده و مبالغ شما در آن حساب وجود دارد اقدام به دریافت ضمانت بانکی خواهید کرد. که پس از سفر این مبلغ به حساب شما عودت داده می شود. البته راه دیگری هم برای دریافت ضمانت وجود دارد. شما می توانید ضمانت بازگشت خود را با ارائه سند ملکی به بانک دریافت کنید. مبلغ تعیین شده براساس ارزش ملک شما خواهد بود. بنابراین شما می توانید به کمک سند ملکی ضمانت بازگشت دریافت کنید که براساس سند ملک و ارزش آن ملک خواهد بود.

 • به ازای هر نفر از 750 میلیون تومان به بالا ضمانت بازگشت در نظر بگیرید. 
 • رقم ضمانت بازگشت در شرایط خاص ( مانند در گذشته ریجکت شده باشید) ممکن است افزایش بیابد.

اخذ ویزا تضمینی فرانسه - آژانس نارین سفر

ویزای فرانسه انفرادی

ویزای فرانسه انفرادی برای کسانی که به دنبال تراول هیستوری هستند مناسب است. در کنار تراول هیستوری می توانید سفر توریستی جذابی داشته باشد. چون بعد از ورود به کشور فرانسه می توانید به سایر کشورهای اروپایی حوزه شنگن سفر کنید. این سفر حداکثر 12 روز بوده و امکان رزرو هتل، ترانسفر، گشت شهری و لیدر برای شما وجود دارد. درست است که ورود شما از کشور فرانسه انجام می شود اما خروج شما می تواند از هر کشوزر حوزه شنگن باشد. همچنین یکی از مزیت های این ویزا این است برای اقامت می توانید به خانه ی دوستان خود رفته و از هتل استفاده نکنید. در واقع شما با اخذ ویزای فرانسه کاملا در اختیار خودتان هستید. این یکی از مزیت های اخذ ویزای انفرادی است.

اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی

اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی یا ویزای تایپ D فرانسه بدین صورت است. مسافر حتما باید دو ویزای فرانسه در سه سال اخیر داشته باشد. در واقع در دو سال گذشته حداقل 2بار به فرانسه ورود کرده و به این کشور سفر کرده باشد. اما اگر برای بار اول است که برای اقامت فرانسه اقدام می کنید می توانید از کانال ویزای تضمینی فرانسه هم اقدام کنید و به صورت توریستی به فرانسه سفر کنید. آنگاه بعد از دوبار سفر به این کشور می توانید جهت اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی نیز اقدام کرد.

مدارک اقامت فرانسه با تمکن مالی

 • ارائه ی تمکن مالی از یکی از بانک های ایران که مجموع حساب آن ها خوب و قابل قبول باشد.
 • برای یک خانواده ی 4 نفره حداقل باید 4میلیارد در حساب وجود داشته باشد. یعنی مرد و زن به همراه دو فرزند این مقدار موجودی در حساب کافی است.
 • داشتن سند ملکی به نام که حداقل 2 الی 3 عدد است.
 • گردش حساب 6 ماهه.
 • حداقل باید ماهانه در این شش ماه مبلغ 100 الی 150 میلیون ورود و خروجی داشته باشند که شامل هر یک از اعضای خانواده است.
 • ورود و خروج حساب بانکی باید کاملا روشن و مشخص باشد؛ به عبارت ساده تر باید روشن شود که این درآمد به چه صورت به دست آمده و در حال جریان است. به عنوان مثال اساس نامه شرکت، اجاره نامه های ملک، مدارک شغلی یا جواز کسب، اساسنامه شرکت یا ترکیبی از همه ی این موارد. بدین صورت مدارک مربوط به ورود و خروج حساب مشخص می شود.
 • سرپرستی که این مدارک را ارائه دهد می تواند تا یکسال در فرانسه اقامت داشته باشد.

خدمات آژانس برای اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی

به طور کلی علاوه بر مدارک اقامت فرانسه با تمکن مالی که باید به وسیله ی مسافر تهیه و ارائه شود. خدماتی از جانب آژانس به منظور سهولت در اخذ اقامت فرانسه انجام خواهد شد که به شرح زیر است:

 • قرار دادن اجاره نامه موقتی سه ماهه.
 • ثبت اقامت در فرمانداری.
 • باز کردن حساب بانکی.
 • بیمه ICS فرانسه که بیمه اجباری می باشد. کسانی که اقامت فرانسه دارند این بیمه اجباری را در اختیار دارند.
 • در نظر داشته باشید که این خدمات از طریق وکیل در فرانسه انجام خواهد شد.

مراحل اخذ اقامت فرانسه با تمکن مالی

 • ارائه ی مدارک مسافر.
 • خرید وقت سفارت.
 • ورود به سفارت.
 • اخذ ویزای تایپ D.
 • سفر بعد از ویزای تضمینی فرانسه.
 • در انتها خدمات آژانس برای اقامت فرانسه انجام می شود.

اجاره محل سکونت واقعی بعد از سه ماه

بعد از اینکه وارد فرانسه شدید تا سه ماه فرصت دارید تا یک محل واقعی را به منظور اقامت فرانسه در نظر بگیرید. بنابراین در این سه ماه به کمک وکیل باید محل سکونت خود را مشخص نمایید. در نظر داشته باشید که تمام این مراحل را می توانید از وکیل کمک بگیرید. هر چند شما بعد از ورود به فرانسه اقدامات لازم را انجام خواهید داد.

مزیت اخذ اقامت فرانسه با تمکن مالی

زمانی که اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی با موفقیت انجام شد و شما وارد مرحله ی سفر به فرانسه شدید. برای انجام مراحل بعدی مانند اجاره ی واقعی ملک در فرانسه نیاز نیست که در فرانسه حضور داشته باشید. خیلی آسان و راحت می توانید به کشور خود یعنی ایران برگردید. بنابراین شرط حضور نخواهید داشت.

درخواست ویزای برای فرزندان بالای 2 سال

به طور کلی برای فرزندان بالای دو سال نمی توان درخواست ویزای فرانسه یا اقامت فرانسه تایپ D کرد. بنابراین بعد از اینکه اقامت فرانسه ی پدر و مادر انجام شد و پدر و مادر توانستند اقامت فرانسه با تمکن مالی دریافت کنند. نیاز است تا کارهای مربوط به منزل را انجام دهند. آنگاه می توانند می توان برای فرزندان ویزای توریستی تایپ C الحاق به خانواده خواهیم گرفت. بدین صورت فرزند شما می تواند بعد از اخذ ویزا  وارد خاک فرانسه شوند. بنابراین محصل یا دانشجو باشند می توانند در دانشگاه یا مدرسه ثبت نام کنند. در نهایت بعد از این مرحله می توانند. ویزای تایپ D دریافت نمایند.

تمدید اقامت فرانسه تایپ D

ویزای فرانسه تضمینی یا اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی که با موفقیت انجام شد. بعد از یکسال اقامت نیاز به تمدید خواهد بود. به طور کلی برای تمدید سالیانه باید تمام مدارکی که در مرحله‌ی اول برای اقامت فرانسه آماده کردید را دوباره ارائه دهید. در مرحله ی دوم نیز به همین روش می توان این ویزای فرانسه را تمدید نمود. تقریبا 2 الی 3 بار می توان این ویزا را تمدید کرد.

اقامت دائم فرانسه

اقامت دائم فرانسه نیازمند سپری کردن مراحل بالا است. در انتها بعد از 2 الی 3 بار که برای اقامت یک ساله فرانسه اقدام کردید. در انتها می توانید درخواست اقامت دائم فرانسه دهید. توجه داشته باشید که اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی نمی تواند به این معنی باشد که شما اجازه کار در آنجا را داشته باشید. اقامت فرانسه یا ویزای فرانسه تضمینی با تمکن مالی تنها به معنی اقامت است.

برای اخذ اقامت فرانسه باید ثبت شرکت انجام داده و کسب و کار خود را راه اندازی کرده و یا اقامت کاری بگیرید .چنانچه تمایل به تبدیل هر چه سریعتر این اقامت به اقامت دائم و یا پاسپورت فرانسه دارید. بهترین روش این است که از طریق خرید ملک یا ثبت شرکت این کار را تسریع کنید.

هزینه اقامت فرانسه

هزینه اقامت فرانسه باید با توجه به مدارک و همچنین تعداد نفرات مورد بررسی قرار گیرد. بنابراین پیشنهاد می گردد که به منظور دریافت اطلاعات تکمیلی و دریافت قیمت ما مشاوران حوزه ی اقامت فرانسه با تکمن مالی ارتباط بگیرید.

چگونه ویزا اولی ها اقامت فرانسه بگیرند؟

نارین سفر علاوه بر اینکه در ویزای توریستی فرانسه اقدامات لازم را انجام می دهد و ویزای آن بدون ریجکتی است. بنابراین خدمات صفر تا صد یکی اخذ دو ویزای فرانسه اول تا اقامت دائم فرانسه مرحله به مرحله در خدمت شما خواهیم بود. بنابراین برنامه ی کسانی که به دنبال اقامت دائم فرانسه هستند پله پله انجام خواهد شد.

آیا حتما باید به فرانسه سفر کنیم؟

نکته ی مهم و حائز اهمیت در ویزای فرانسه تضمینی این است که شما می توانید بعد از تور فرانسه پاریس به هر کشوری که می خواهید سفر کنید. اما به این شرط که ورود شما تنها از فرانسه باشد. یعنی علاقه مندان به دریافت ویزا در حوزه ی شنگن می توانند که به کشور مورد علاقه ی خود سفر کنند. برای اینکار و دریافت ویزای تضمینی پیشنهاد می گردد که حداقل 3 شب اقامت فرانسه را گرفته و تورهای خود را براساس ورود به فرانسه در نظر بگیرید.

به عنوان مثال شما می توانید ورود به فرانسه داشته باشید اما از شهر های ایتالیا مثل رم یا ونیز هم دیدن کنید. یعنی می توانید تور پاریس + رم + ونیز گرفته یا به هر مقصد دیگری که شما به آن علاقه دارید. چرا که برخی از افراد علاقه دارند که به اسپانیا یا سایر کشورهای حوزه ی شنگن سفر کنند. بنابراین این موضوع می تواند برای شما چند سر سود باشد. چون هم می توانید ویزای فرانسه توریستی دریافت کنید. هم به کشور مورد علاقه ی خود با قیمت استثنایی سفر کنید. علاوه بر از بین بردن ریسک ریجکتی با خیال راحت می توانید به کل اروپا سفر کنید. در نظر داشته باشید که شما وقت VFS به صورت VIP می باشد.

چند درصد احتمال ریجکتی  در تور فرانسه پاریس وجود دارد؟

زمانی که ما از واژه ی ویزای تضمینی استفاده می کنیم. یعنی شما با خیال آسوده برای ویزای تضمینی فرانسه اقدام کرده و در صورت در اختیار داشتن مدارک ویزای تضمینی فرانسه به راحتی ویزا خواهید شد. بنابراین ما درصدی برای ریجکتی شما در نظر نخواهیم گرفت. این تفاوت این ویزا با ویزای معمولی است که خیال شما را از هر بابت آسوده خواهد کرد. یعنی نباید نگرانی از بابت ریجکتی داشته باشید. این یعنی تور فرانسه پاریس در اختیار شما است.

پروسه اخذ ویزا فرانسه تضمینی 

ویزای فرانسه تضمینی به عنوان یک کار بزرگ شناخته می شود. با توجه به اینکه این ویزای فرانسه به صورت کاملا تضمینی و با ضمانت بازگشت انجام می شود. اما با عجله نمی توان به این خواسته دست یابید. بهتر است در کمال آرامش تمام امورات مربوط به ویزا را نارین سفر و مشاوران آن بسپارید. حال این سوال برای تعداد زیادی از مسافران ما در نارین سفر به وجود می آید که چقدر زمان برای ویزای فرانسه نیاز است.

ما پنج شنبه هر هفته ورود به سفارت داریم. بعد از عقد قرارداد اولیه و پیش پرداخت مدارکی که شما تهیه کردید ظرف 2 الی 3 هفته برای دریافت ویزای شما طول می کشد. یعنی اگر مدارکی که برای این ویزا درخواست می شود را زود به دست ما برسانید ما در کوتاه ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی می کنیم. در انتها بعد از اخذ ویزا فرانسه بی شک به سفر به این کشور زیبا می روید.

آیا بعد از ریجکت مبلغی از مسافر دریافت می شود؟

تاکید می کنیم که شما به صورت کاملا تضمینی ویزا خواهید شد و بعد از مدت کوتاهی به تور فرانسه پاریس خواهید رفت. بنابراین نباید در این خصوص نگرانی یا سوالی داشته باشید. اما اگر یک درصد و شاید درصد کمتر از آن ریجکت شوید. تمام مبلغ دریافت شما به طور کامل به شما عودت داده می شود. بنابراین مشخص می شود که ما با برنامه و ضمانت کامل ویزای اروپا را به شما پیشنهاد می کنیم که اعتبار فوق العاده برای شما خواهد داشت. بنابراین با خیال آسوده از نارین سفر ویزای فرانسه تضمینی دریافت کنید.

نمونه ویزای فرانسه

برخی از نمونه ویزای فرانسه را در این قسمت برای شما به نمایش در آوردیم. پیشنهاد می گردد که برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر وارد هایلایت ویزای فرانسه در اینستاگرام شده و تمام اطلاعات ویزا را مشاهده کنید.