09:00 الی 17:00 021-88427095

ویزای فرانسه تضمینی فوری

ویزای فرانسه تضمینی - نارین سفر

     همانطور که مستحضر هستید متقاضیان ایرانی به دنبال اخذ ویزای فرانسه تضمینی هستند تا در تور فرانسه پاریس شرکت کنند. چرا که این کشور مخصوصا شهر پاریس یکی از مقاصد گردشگری محبوب بین ایرانیان شناخته می شود. اما کسانی که قصد دارند در خصوص انواع ویزای فرانسه اطلاعات کسب کنند. برای آن ها خبرهای خوبی داریم. خبر خوب این است که ما برای شما ویزای تضمینی فرانسه خواهیم گرفت تا به راحتی در حوزه ی شنگن ویزا شوید. با شرکت در تور فرانسه پاریس مهم نیست که قصد شما برای بازدید از چه کشوری است. همین که ورود شما از این کشور باشد، به راحتی می توانید به هر مقصدی که بخواهید سفر کنید. یعنی با ورود به این کشور قادر خواهید بود از کشورهای حوزه شنگن دیدن کنید که در قالب تورهای ترکیبی به شما معرفی خواهیم کرد.

بهتر است یادآور شویم که کشور فرانسه از سال 1997 جز حوزه ی شنگن است. همچنین به عنوان یکی از اعضای مهم در اتحادیه ی اروپا شناخته می شود. بنابراین اگر بتوانید به صورت تضمینی به این کشور سفر کرده و تاریخچه سفر خوبی از خود به جای بگذارید. همین حالا با مشاورین ما در ارتباط باشید تا شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به ویزای تضمینی فرانسه دست پیدا کنید. تا با تور فرانسه پاریس سوابق سفر ثبت کنید.

اخذ ویزای فرانسه تضمینی چگونه است؟

زمانی که صحبت از ویزای تضمینی فرانسه می شود یعنی ما مهر بدون ریجکتی بر روی آن خواهیم زد. و این نویدی است برای کسانی که ترس ریجکتی داشته و هنوز نگران این موضوع هستند تا در تور فرانسه پاریس به مشکل بربخورید. در نظر داشته باشید که اگر به صورت عادی برای ویزا اقدام کنید احتمال ویزا شدن افراد به 50% کاهش خواهد یافت. اما ما یعنی نارین سفر توانسته این نگرانی را از دوش شما برداشته و ویزای فرانسه توریستی را به شما ارائه خواهیم داد. یکی از مهم ترین تفاوت هایی که ویزا تضمینی فرانسه که ما ارائه می دهیم این است که افراد به صورت VIP ورود به سفارت خواهند شد.

در نظر داشته باشید که ما شما را پنج شنبه ی هر هفته برای اخذ ویزا و تور فرانسه پاریس وارد سفارت خواهیم کرد. شاید از خود بپرسید که چرا ما از واژه “تضمینی”  یا بدون ریجکتی برای ویزا استفاده می کنیم. در ادامه به توضیحات کامل ترین در این خصوص خواهیم پرداخت. گرچه پیشنهاد می گردد که ویدیو را به طور کامل در سایت یا اینستاگرام مشاهده کنید.

اخذ ویزای فرانسه تضمینی واقعی؟

ممکن است این سوال برای بسیاری از مسافران که به دنبال اخذ ویزای فرانسه تضمینی هستند پیش بیاید. که آیا ویزای تضمینی فرانسه برای تور فرانسه پاریس امکان پذیر است؟ ما این تضمین را به شما می دهیم که بدون هیچ نگرانی ویزای خود را دریافت خواهید کرد. بنابراین برای تور فرانسه پاریس به نارین سفر اعتماد کنید. حوزه ی تخصصی ما در دریافت ویزای شنگن است. ما آنقدر محکم و با اراده کار را پیش می بریم که حتی اگر یک درصد ویزا نشوید. کل مبلغ را به شما عودت خواهیم داد. در ضمن ما برخی از نمونه ویزاهای دریافت شده را در اینستاگرام خود قرار دادیم که در صورت نیاز می توانید در هایلایت آن ها را مشاهده کنید.

ویزا فرانسه تضمینی یکی از تخصص های ما مانند اقامت دو ساله دبی است. شما در هر دو شکل ممکن می توانید با خیال آسوده با نارین سفر قرارداد امضا کنید. تنها کافی است که به آدرس مندرج در سایت یا اینستاگرام رجوع کنید و یا با مشاوران حرفه ای ما در ارتباط باشید. پیشنهاد ما این است که برای ارتباط قوی تر و بهتر به صورت حضوری به دفتر مراجعه نمایید. شما با تور فرانسه پاریس می توانید به سایر کشور های حوزه شنگن سفر کنید.

قیمت ویزای فرانسه برای تور فرانسه پاریس چقدر است؟

یکی سوال های پرتکرار در رابطه اخذ ویزا این است که قیمت ویزای تضمینی فرانسه چقدر است. یکی از مزیت این ویزا این است که ما قیمت ویزای فرانسه تضمینی را حدود 35 میلیون تومان برای شما تخمین خواهیم زد. البته این نرخ منهای نرخ پرواز خواهد بود که برخ روز محاسبه خواهد شد. بنابراین برای اینکه بتوانیم نرخ نهایی رو به شما اعلام کنیم در زمان قرارداد می توانیم قیمت نهایی را به شما معرفی کنیم. گرچه پیشنهاد می گردد که برای دریافت اطلاعات دقیق و کامل با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید. یا ویدیو را به طور کامل مشاهده نمایید. پیشنهاد می گردد که بعد از مطالعه ی ویزای فرانسه و همچنین مشاهده ی ویدیو تورهای فرانسه را مشاهده نمایید.

ویزای تضمینی فرانسه

شرایط اخذ ویزای فرانسه تضمینی 

در نظر داشته باشید که شما نمی توانید به راحتی ویزای فرانسه تضمینی بگیرید. انجام این کار به صورت کاملا تخصصی بوده و به دلیل اعتبار آژانس و کارگزاری که ما در سفارت داریم. می توانیم این تضمین را به شما دهیم که در کوتاه ترین زمان ویزا شوید. به شرطی که مدارک ویزای فرانسه را در زمان مناسب آماده کنید. به طور کلی شرایط اخذ ویزای فرانسه توریستی به شرح زیر است:

 • از مهم ترین مزیت این ویزا این است که نیازی به سابقه ی شنگن نیست. یعنی اگر این ویزا را انتخاب کرده و به عنوان اولین سفر شما باشد، بدون هیچ مشکلی ویزای فرانسه توریستی خواهید گرفت.
 • در نظر داشته باشید که نباید به هیچ عنوان ریجکتی داشته باشید. اگر از قبل ریجکت شده باشید حداقل باید 2 سال از ریجکتی شما گذشته باشد.
 •  برای دریافت این ویزا نیاز است که به ازاری هر یک از افراد 100 میلیون تومان تمکن مالی در نظر گرفته شود.
 • اگر سرپرست خانوار هستید و همسر یا فرزندان شرایط دریافت ویزا در حوزه ی شنگن را ندارند. سرپرست خانوار باید به ازای هر یک از افراد خانواده تمکن مالی داشته باشد.
 • گردش مالی 6 ماه آخر خوب و قابل توجه باشد.

انواع ویزای فرانسه برای تور فرانسه پاریس

اگر بخواهیم به صورت خلاصه در خصوص ویزای توریستی فرانسه توضیح دهیم. بدین صورت عنوان می کنیم که بسیاری از افراد برای ویزا در حوزه ی شنگن درخواست ویزای توریستی، تحصیلی، کاری یا تجاری دارند. که هر یک از آن ها پرسه ی منحصر به فرد خود را خواهد داشت، به اصطلاح ما ویزای ما از نوع C است. شاید از خود بپرسید که نوع C چیست؟ به طور کلی ما برای تضمینی فرانسه ویزای فرانسه توریستی خواهیم گرفت. به این نوع ویزا به اصطلاح ویزای C می گویند.

 مدارک ویزای فرانسه 

 در نظر داشته باشید که تمامی مدارکی که برای تور فرانسه پاریس تهیه شده ترجمه ی رسمی انگلیسی شده باشد. که نیازی به تاییده دادگستری و مهر وزارت خارجه نیست، حال در ادامه مدارک ویزای فرانسه که باید به وسیله ی مسافر تکمیل شود به شرح زیر است:

اخذ ویزای تضمینی فرانسه - آژانس مسافرتی نارین سفر

 1. اول از همه و مهم ترین مدرکی که برای تور فرانسه پاریس نیاز دارید اعتبار پاسپورت است، این اعتبار  حداقل باید 6 ماه اعتبار داشته باشد.
 2. اگر از قبل سفر به حوزه شنگن داشتید از تمام آن صفحات کپی بگیرید.
 3. اقامت تا حداکثر 12 روز در روز قرارداد مشخص شود تا به ازای به همان تعداد روز ویزا برای مسافر مربوطه صادر گردد.
 4. اصل پاسپورت و کپی از ویزای شنگن.
 5. اصل شناسنامه ها را حتما در مدارک خود قرار دهید.
 6. 2 قطعه عکس 4.5 * 3.5 که مربوط به سه ماه اخیر باشد با زمینه رنگی یا سفید تهیه گردد.
 7. در نظر داشته باشید که 80 در صد از عکس صورت شما باشد. نکته ی مهم دیگر این است که از هیچ ویزا یا پاسپورت قبلی استفاده نشود.
 8. بعد از قرارداد و مشاوره هایی که از نارین سفر می گیرید وارد سفارت خواهید شد و برای تور فرانسه پاریس آماده می شوید.

مدارک شغلی مورد نیاز

کسانی که به دنبال ویزای فرانسه تضمینی هستند موضوعی که از ما می پرسند مدارک شغلی است. بسیاری از افراد به این فکر می کنند که حتما باید کارمند رسمی یا کارمند دولت باشند تا بتوانند این ویزا را دریافت کنند. اما در حقیقت این است که فرقی نمی کند که شما کسبه، کارمند خصوصی یا دولتی باشید تنها نیاز است که گواهی اشتغال به کار به انضمام سه فیش آخر حقوق را ارائه دهید.

ویزای توریستی فرانسه چند روز است؟

اول از همه برای دریافت این ویزا حداکثر می توانستیم برای شما 14 روز ویزا تهیه کنیم. اما بنا به دلایلی در حال حاضر ویزای 12 روز برای شما خواهیم گرفت. البته حداکثر این تعداد روز خواهد بود شما می توانید تعداد روز های کمتری هم برای ورود به فرانسه انتخاب کنید. بسیاری از مسافران بر این باورند که حتما باید 12 روز اقامت داشته باشند. اما در حقیقت بدین صورت نیست چرا که شما می توانید 3 شب اقامت در فرانسه داشته باشید.

البته این نکته را باید یادآور شد که حداقل اقامت برای شما 3 شب خواهد بود. در نظر داشته باشید که برای دریافت این ویزا حتما باید 3 شب هتل را تهیه نمایید. حتی اگر قصد اقامت در آن هتل را نداشته باشید. گرچه ما به هیچ عنوان بر روی هتل از شما سودی دریافت نخواهیم کرد. این هتل جزیی از ویزای توریستی فرانسه تضمینی است و یکی از قوانین دریافت این نوع ویزا به حساب می آید. بنابراین نباید حساسیتی روی این موضوع داشته باشید. خصوصا اگر به دنبال ویزای بدون ریجکتی باشید. مهم ترین موضوع این است که با خیال آسوده و بدون ریسک به تور فرانسه پاریس بروید.

آیا برای دریافت ویزا نیاز به ضمانت است؟

ویزای فرانسه توریستی  که ما به عنوان ویزای تضمینی فرانسه به شما ارائه می دهیم دارای ضمانت بازگشت است. توجه داشته باشید که برای دریافت ضمانت‌نامه آژانس نارین از شما ضامنتی دریافت نخواهد کرد. بلکه شما حساب بانکی که در آن فعال بوده و مبالغ شما در آن حساب وجود دارد اقدام به دریافت ضمانت بانکی خواهید کرد. که پس از سفر این مبلغ به حساب شما عودت داده می شود. البته راه دیگری هم برای دریافت ضمانت وجود دارد. شما می توانید ضمانت بازگشت خود را با ارائه سند ملکی به بانک دریافت کنید. مبلغ تعیین شده براساس ارزش ملک شما خواهد بود. بنابراین شما می توانید به کمک سند ملکی ضمانت بازگشت دریافت کنید که براساس سند ملک و ارزش آن ملک خواهد بود.

 • بانک برای افراد متاهل بین 350 الی 500 میلیون ضمانت بازگشت محاسبه خواهد کرد که بدون ریسک ریجکتی به تور فرانسه پاریس بروید.
 • برای افراد مجرد تقریبا 700 میلیون برای ضمانت بازگشت در نظر بگیرید که به وسیله ی بانک دریافت خواهد شد. یعنی نارین سفر ضمانتی از شما دریافت نخواهد کرد.

اخذ ویزا تضمینی فرانسه - آژانس نارین سفر

آیا حتما باید به فرانسه سفر کنیم؟

نکته ی مهم و حائز اهمیت در ویزای فرانسه تضمینی این است که شما می توانید بعد از تور فرانسه پاریس به هر کشوری که می خواهید سفر کنید. اما به این شرط که ورود شما تنها از فرانسه باشد. یعنی علاقه مندان به دریافت ویزا در حوزه ی شنگن می توانند که به کشور مورد علاقه ی خود سفر کنند. برای اینکار و دریافت ویزای تضمینی پیشنهاد می گردد که حداقل 3 شب اقامت فرانسه را گرفته و تورهای خود را براساس ورود به فرانسه در نظر بگیرید.

به عنوان مثال شما می توانید ورود به فرانسه داشته باشید اما از شهر های ایتالیا مثل رم یا ونیز هم دیدن کنید. یعنی می توانید تور پاریس + رم + ونیز گرفته یا به هر مقصد دیگری که شما به آن علاقه دارید. چرا که برخی از افراد علاقه دارند که به اسپانیا یا سایر کشورهای حوزه ی شنگن سفر کنند. بنابراین این موضوع می تواند برای شما چند سر سود باشد. چون هم می توانید ویزای فرانسه توریستی دریافت کنید. هم به کشور مورد علاقه ی خود با قیمت استثنایی سفر کنید. علاوه بر از بین بردن ریسک ریجکتی با خیال راحت می توانید به کل اروپا سفر کنید. در نظر داشته باشید که شما وقت VFS به صورت VIP می باشد.

چند درصد احتمال ریجکتی  در تور فرانسه پاریس وجود دارد؟

زمانی که ما از واژه ی ویزای تضمینی استفاده می کنیم. یعنی شما با خیال آسوده برای ویزای تضمینی فرانسه اقدام کرده و در صورت در اختیار داشتن مدارک ویزای تضمینی فرانسه به راحتی ویزا خواهید شد. بنابراین ما درصدی برای ریجکتی شما در نظر نخواهیم گرفت. این تفاوت این ویزا با ویزای معمولی است که خیال شما را از هر بابت آسوده خواهد کرد. یعنی نباید نگرانی از بابت ریجکتی داشته باشید. این یعنی تور فرانسه پاریس در اختیار شما است.

پروسه اخذ ویزا فرانسه تضمینی 

ویزای فرانسه تضمینی به عنوان یک کار بزرگ شناخته می شود. با توجه به اینکه این ویزای فرانسه به صورت کاملا تضمینی و با ضمانت بازگشت انجام می شود. اما با عجله نمی توان به این خواسته دست یابید. بهتر است در کمال آرامش تمام امورات مربوط به ویزا را نارین سفر و مشاوران آن بسپارید. حال این سوال برای تعداد زیادی از مسافران ما در نارین سفر به وجود می آید که چقدر زمان برای ویزای فرانسه نیاز است.

ما پنج شنبه هر هفته ورود به سفارت داریم. بعد از عقد قرارداد اولیه و پیش پرداخت مدارکی که شما تهیه کردید ظرف 2 الی 3 هفته برای دریافت ویزای شما طول می کشد. یعنی اگر مدارکی که برای این ویزا درخواست می شود را زود به دست ما برسانید ما در کوتاه ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی می کنیم. در انتها بعد از اخذ ویزا فرانسه بی شک به سفر به این کشور زیبا می روید.

آیا بعد از ریجکت مبلغی از مسافر دریافت می شود؟

تاکید می کنیم که شما به صورت کاملا تضمینی ویزا خواهید شد و بعد از مدت کوتاهی به تور فرانسه پاریس خواهید رفت. بنابراین نباید در این خصوص نگرانی یا سوالی داشته باشید. اما اگر یک درصد و شاید درصد کمتر از آن ریجکت شوید. تمام مبلغ دریافت شما به طور کامل به شما عودت داده می شود. بنابراین مشخص می شود که ما با برنامه و ضمانت کامل ویزای اروپا را به شما پیشنهاد می کنیم که اعتبار فوق العاده برای شما خواهد داشت. بنابراین با خیال آسوده از نارین سفر ویزای فرانسه تضمینی دریافت کنید.