جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آدرس و تماس

تهران – خیابان مطهری – بعد از تقاطع شریعتی – پلاک 3 – واحد 1
021-88427095
021-88424921
021-88408042
021-88399704
021-88397055

 

 

اخذ ویزای شنگن

اخذ ویزای شنگن تضمینی ✅ یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ ✅ 2024   

اخذ ویزای شنگن - شنگن ویزا

اخذ ویزای شنگن و ورود به حوزه شنگن یکی از درخواست های پرتکرار هموطنان ایرانی به شمار می آید. چون بعد از ورود به حوزه ی شنگن به راحتی می توان با یک واحد پول که یورو باشد به 29 کشور این حوزه سفر کرد. در واقع اگر از یک کشور مانند فرانسه اقدام کرده و وارد اروپا شوید، تردد شما بین سایر کشورهای این حوزه بدون محدودیت خواهد بود. بنابراین اهمیت این ویزا بسیار زیاد بوده و در صورت ریجکت شدن از حوزه شنگن تا 2 سال از ورود به این حوزه منع خواهید شد.

دقیقا به همین دلیل است که اکثر افراد به دنبال ویزای شنگن تضمینی بوده و قصد ندارند بی دلیل ریجکت شوند. به طور کلی این حوزه برای شهروندان خود سفر بدون ویزا و بدون دردسر فراهم می کند. اما برای ورود اتباع بسیار سخت گیر هستند. ما در این بخش به بررسی شرایط  و همچنین معرفی بهترین کانال جهت اخذ ویزای شنگن می پردازیم. به طور کلی ایده ایجاد این حوزه از شهر لوکزامبورگ شروع شده و 22 کشور در لوکزامبورگ به توافق نهایی رسیدند. تا همین چند وقت پیش تعداد کشورهای حوزه شنگن 27 کشور بود. اما کشور بلغارستان و رومانی هم به تازگی به این حوزه اضافه شده است. بنابراین مجموع کشورهای این حوزه به 29 کشور رسیده است. اگر به دنبال دریافت اطلاعات کامل و جامع در خصوص اخذ ویزای شنگن تضمینی هستید، با ما همراه باشید.

درخواست مشاوره فوری

درخواست ویزای شنگن

Close

انواع ویزای شنگن چیست؟

برای اخذ ویزای شنگن تضمینی نیاز است تا با 3 دسته بندی کلی آشنا شوید. فرقی نمی کند که این ویزا، ویزای توریستی فرانسه باشد یا از سایر کشورها صادر شود. قوانین برای تمام کشورهای این حوزه یکسان است. به طور کلی به ویزای توریستی شنگن ویزای USV هم گفته می شود که با آن می توان به مدت 90 روز تا 6 ماه در حوزه شنگن حضور داشته باشید. اما برای اخذ ویزا به مدت 9 ماه یا حتی یکسال بهتر است با انواع ویزای شنگن آشنا شوید. اما اگر برای شروع به دنبال اخذ ویزای توریستی اروپا هستید تعداد روزهای شما خیلی محدودتر خواهد بود. در حال حاضر اخذ ویزای توریستی اروپا به صورت تضمینی و با ورود VIP حداکثر 12 روز خواهد بود. این ویزا به منظور ایجاد تراول هیستوری انجام می شود. زمانی که از یک کشور تراول هیستوری ایجاد کنید به راحتی می توانید ویزای مولتی اروپا را دریافت کنید.

بعد از اخذ ویزای شنگن تضمینی و ایجاد چنل لیبل در پاسپورت خود می توانید برای کانادا هم اقدام کنید. همانطور که مستحضر هستید ویزای کانادا بدون شنگن امکان پذیر نیست. بنابراین اهمیت شنگن در همین موضوع مشخص می شود. در ادامه به توضیحات بیشتری در خصوص انواع ویزای شنگن و همچنین شرایط دریافت آن خواهیم پرداخت.

 • نوع A، نوع B و نوع C.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای شنگن

قاعدتا برای اخذ ویزای شنگن نیاز به یک سری مدارک بوده که با تهیه ی آن می توانید به این روادید مهم دست پیدا کنید. این ویزا بسیار ارزشمند بوده و هدف از تهیه ی آن، ایجاد تاریخچه سفر و دریافت یک ویزای بلند مدت است. پس نیاز است که حتما در خصوص مدارک آن اطلاع داشته و هر کدام از این مدارک را به درستی تهیه کرد. به طور کلی مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای شنگن به شرح زیر است:

 • ✅ اصل شناسنامه، کارت ملی و تکمیل اصل فرم درخواست ویزا.
 • ✅ 2 قطعه عکس 4*3 با پس زمینه سفید.
 • ✅ ارائه سند ملکی.
 • ✅ در صورت ورود با کد رجستری نیاز به ضمانت بازگشت است.
 • ✅ اصل مدارک شغلی اعم از گواهی اشتغال به کار، گواهی آخرین تغییرات، آگهی تاسیس یا جواز کسب.
 • ✅ بلیت هواپیما و واچر هتل.
 • ✅ تمکن مالی مناسب به ازای هر نفر.
 • ✅ پرینت حساب 4 ماهه.

اخذ ویزای شنگن - اخذ ویزا

از کدام کشور اقدام کنم بهتر است؟

به طور کلی برای اخذ ویزای شنگن 29 کشور پیش روی شما قرار دارد. اما اینکه کدام کشور ویزای راحت تری صادر می کند نیاز به نگاه تخصصی و ویژه دارد. نارین سفر با اخذ ویزا از کشور فرانسه توانسته نظر بسیاری از مسافران را به سمت خود جلب کند. البته علاوه بر ورود VIP از کشور فرانسه، ویزای اسپانیا هم به همین صورت گرفته شده و مطمئن است. البته پیشنهاد اول نارین سفر در حال حاضر کشور فرانسه بوده که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران این مجموعه ارتباط بگیرید.

چه کسانی می توانند ویزای شنگن بگیرند؟

بسیاری از کشورها خصوصا اتحادیه ی اروپا به منظور ورود اتباع خارجی یک ویزایی تحت عنوان ویزای شنگن مشخص کرده است. بنابراین افراد با در دریافت این ویزا می توانند به کشورهای این حوزه سفر کنند. اما برای اخذ ویزا در حوزه شنگن نیاز است تا شرایط خاصی داشته و مطابق با آن اقدام های لازم را انجام دهید. عمومی ترین شرایط اخذ ویزا به شرح زیر است:

 • گردش حساب: مهم ترین بخش برای مسافران شنگن این است که گردش حساب خوبی داشته باشند. یعنی آفیسر به اولین چیزی که اهمیت می دهد گردش و کارکرد حساب است. عموما گردش حساب 4 ماهه برای حوزه شنگن نیاز است. بدین ترتیب مبلغ های ورود و خروجی نیز در این مدت باید مشخص شوند که حساب مسافر به چه صورت کار کرده است.
 • تمکن مالی: علاوه بر گردش حساب، ارائه‌ی تمکن مالی مناسب برای کسانی که درخوست اخذ ویزا می دهند ضروری است. در واقع تمکن مالی به آفیسر نشان می دهد که مسافر از پس هزینه های خود بر آمده و مبلغ ها از شخص دیگری دریافت نمی گردد.
 • هدف از سفر: مطمئنا کسانی که قصد بازگشت دارند از جانب کشورهای حوزه شنگن پذیرفته می شوند، مگر اینکه درخواست اقامت صادر شده و مدارک متناسب با آن ارائه شود. در کل برای سفرهای توریستی باید مدارک و برنامه سفر طوری ارائه شود که مشکلی از بابت سفر به وجود نیاید.

 بهترین آژانس برای اخذ ویزا

به طور کلی آژانس های مختلف و قدرتمندی در سطح کشور در حال فعالیت هستند. نارین سفر از بهترین آژانس برای ویزای شنگن بوده و بسیاری از مسافران با این مجموعه در ارتباط هستند. چرا که تجربه ی مسافران گذشته این اعتماد را به نارین سفر داده تا خود را در لیست بهترین آژانس برای ویزای شنگن قرار دهد.

سریع ترین راه اخذ ویزای شنگن

به طور کلی سریع ترین راه برای اخذ ویزای شنگن این است که در وهله ی اول از کشوری وارد شوید که کد رجیستری دارد. چون سهمیه ی این کشورها برای ورود به سفارت کاملا مشخص است. اما اگر به صورت عادی اقدام کنید، نیاز است تا جداگانه برای شما وقت خریداری شود که این به خودی خود زمان زیادی از شما خواهد گرفت. بنابراین سریع ترین راه این است که از راه مطمئن و با ضمانت بازگشت ویزای خود را تهیه کنید.

مزایای اخذ ویزا

کسانی که به دنبال اخذ ویزای شنگن هستند به خوبی از مزایای آن مطلع می باشند. اما لازم دانستیم که دوباره در این بخش به معرفی آن بپردازیم. مزایای اخذ ویزای اروپایی این است که برای شما تاریخچه سفر ایجاد شده و امکان سفر به تمام کشورهای اروپایی را خواهید داشت. همچنین به راحتی می توانید ویزای کانادا گرفته و بی دردسر وارد خاک کانادا شوید.

قیمت اخذ ویزا

برای دریافت قیمت اخذ ویزای شنگن نیاز است تا اول از همه کشور و تعداد درخواست خود را مشخص کنید. در برخی از موارد ممکن است تعداد روز درخواست شده بیشتر از حد انتظار بوده و واچر هتل باید در نظر گرفته شود. اما در شرایط عادی قیمت برای تمام کشورهای حوزه شنگن تقریبا یکسان است. البته شرایط خاصی مانند تور ترکیبی یا ورود با سهیه ی VIP موضوع را متفاوت می کند. 

در حال حاضر کدام کشور بهترین ویزای شنگن را صادر می کند؟

در حال حاضر با توجه به شرایط اقتصادی و همچنین سیاسی، اخذ ویزا از کشور فرانسه و اسپانیا بهتر از سایر کشورهای این حوزه است. خصوصا کشور فرانسه که نارین سفر تجربه ی بسیاری درخشانی در این زمینه داشته و ویزاهای متعددی را تحویل مسافر داده است.

آیا سن در اخذ روادید تاثیر دارد؟

بله، کسانی که سن زیر 30 سال دارند شانس کمتری جهت اخذ ویزای شنگن دارند. مگر اینکه در سن های پایین تر با ارائه ی مدارک مناسب و معتبر همراه با والدین اقدام کنند.

بعد از اخذ ویزا به کدام کشورها می توانم سفر کنم؟

بعد از اینکه ویزای شنگن دریافت شد امکان سفر به 29 کشور برای مسافر فراهم است. البته به شرطی که اول از همه درخواست سفر به کشورهای مختلف ارائه شده و مطابق با آن سفر شما تنظیم شود.

اگر هدف از سفر ماندن و مهاجرت باشد باید چیکار کنم؟

اخذ ویزای شنگن معمولا برای سفرهای توریستی گرفته می شود. اما اگر قصد ماندن دارید باید به خوبی از این موضوع مطلع شوید که در صورت اقدام به کد رجستری کل ضمانت بازگشت شما سوخت می شود. از طرفی از این روش به عنوان بدترین راه برای مهاجرت می شود استفاده کرد. چون راه های قانونی دیگری برای اخذ اقامت وجود دارد که از آن راه می توان درخواست اقامت چند ساله کرد. البته شرایط هر مسافر باید بررسی شود.