جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اخذ ویزای مولتی کانادا

مهاجرت خانوادگی به کانادا | ویزای کانادا توریستی | اقامت کانادا | نارین سفر

 مهاجرت خانوادگی به کانادا یکی از درخواست های مکرر مسافرانی است که قصد دارند ویزای مولتی کانادا یا اقامتی را دریافت کنند. اما روش های مختلفی برای اخذ ویزای کانادا وجود دارد که ما در خصوص این ویزا توضیحات کاملی را به شما ارائه می دهیم. به طور کلی کسانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند می توانند به صورت تحصیلی و کاری اقدام کنند. خصوصا کسانی که تخصص یا شرایط خاصی داشته باشند از طریق کار می توانند ویزای کانادا بگیرند. از طرفی گروه دیگری از ایرانیان می توانند ویزای اقامتی کانادا را دریافت کنند. که از راه استارتاپ یا کارآفرینی اقدام کرده باشند. بنابراین برای ویزای اقامتی کانادا چند روش پیش پای شما قرار دارد که در ادامه توضیحات بیشتری در اختیار شما قرار می دهیم. البته ویزای کانادا توریستی را به عنوان یک روش تخصصی و به صورت تضمینی کار کرده و برای شما این ویزا را دریافت می کنیم.

ویزای مولتی کانادا که ما به شما معرفی می کنیم مخصوص کسانی است که نیاز به سرمایه گذاری کلانی ندارند. یعنی در دسته بندی سرمایه دار و متخصص قرار می گیرند. در واقع این دسته از افراد سرمایه آنچنان خوبی نداشته و زبان و مدرک آن ها زبان زد نیست. اما در ایران جواز کسب داشته و مشغول به کار هستند و از طریق شغل خود کسب درآمد خوبی دارند. همینطور که اشاره کردیم عموما زبان تخصصی برای اخذ این ویزا نیاز نیست. ما در این مقاله سعی داریم این گروه خاص را مورد هدف قرار دهیم و در مورد آن ها مدارک و اطلاعات لازم را بیان کنیم. گرچه ویزای کانادا توریستی یک موضوع کاملا متفاوت و خاص است. در ادامه توضیحات بیشتری در خصوص مهاجرت به کانادا در اختیار شما قرار می دهیم.

هزینه اخذ ویزای مولتی کانادا 

به طور کلی اخذ ویزای مولتی کانادا به طور کلی به شرح زیر است:

 • هزینه ویزای کانادا توریستی + انگشت نگاری:  8000 + 150 دلار.
 • مدت اعتبار ویزا: 5 سال.
 • مدت اقامت در هر ورود به خاک کانادا: 6ماه در هر مورد.
 • تمکن مالی مورد نیاز به ازای هر نفر: حداقل 500 میلیون تومان.

انواع ویزای کانادا 

ویزای کانادا توریستی و مهاجرت خانوادگی به کانادا با روش های مختلفی انجام می شود که ما سه راه از آن ها را به شما معرفی می کنیم. توجه داشته باشید که این سه روش جز بهترین روش های موجود برای اخذ ویزای کانادا است. توجه داشته باشید که عبارت توریستی در کل برای کانادا استفاده نمی شود. ما از واژه ی ویزیتوری برای کسانی که قصد دریافت ویزا دارند استفاده می کنیم. در ادامه برخی از متداول ترین روش های موجود برای اخذ ویزا را به شما معرفی می کنیم که به شرح زیر هستند:

 • ویزای مولتی کانادا.
 • ویزای تحصیلی کانادا.
 • ویزای کاری کانادا.
 • اقامت کانادا از طریق خرید ملک.

ویزای کانادا توریستی چیست؟

  ویزای کانادا توریستی تحت عنوان یک پکیج کامل و قرارداد کامل برای شما در نظر گرفته شده که کاملا با سایر ویزاها متفاوت است. پکیج ویزای مولتی کانادا به صورت کاملا ویژه با وقت سفارت VIP به شما ارائه می شود. شما در این پکیج 3 شنگن تضمینی به انضمام یک ویزای کانادای تضمینی در اختیار خواهید داشت. مراحل کاملا مشخص و نحوه ی پرداخت به صورت مرحله ای انجام می شود. در ضمن از نکات خیلی مهم این است که در این برای هر مرحله در صورت یک هزارم درصد ریجکتی ضمانت عودت کامل وجه انجام می شود. این روش یکی از راه های مهاجرت خانوادگی به کانادا می باشد.

مراحل ویزای کانادا توریستی

به طور کلی مراحل ویزای مولتی کانادا 5 ساله به شرح زیر است:

 • ویزای کانادا اول از همه نیاز به سه شنگن است.
 • توجه داشته باشید که دریافت ویزاهای شنگن به خودی خود نیازمند تخصص ویژه است که نارین سفر کاملا تضمینی این ویزا را برای شما دریافت خواهد کرد.
 • ویزای شنگن اول را رفته و بر می گردید.
 • در ویزای شنگن دوم در خود فرانسه انگشت نگاری خواهید شد.
 • در ویزای سوم می توانید ویزای کانادا را دریافت کنید.
 • اگر در این ویزای سوم پاریس ویزای کانادا را دریافت نکردید. نارین سفر برای شما پیکاپ می شود.
 • در نهایت ویزای کانادا توریستی 5 ساله در اختیار شما قرار می گیرد.
 • در صورت نیاز می توانید به دنبال شغل بعد از اخذ این ویزا باشید.

بعد از اخذ ویزای مولتی کانادا چه می شود؟

ویزای کانادا توریستی یا ویزای مولتی کانادا می تواند منجر به مهاجرت خانوادگی کانادا هموار شود. در واقع شما با یک ویزای توریستی می توانید به کمک شغل یا تحصیل اقامت بگیرید. بنابراین همه ی این موارد به خود شما بستگی دارد که کدام یک از شرایط را برای خود در نظر بگیرید. فرقی نمی کند که از کدام روش اقدام می کنید. همین که بتوانید وارد خاک کانادا شوید. مشاوران و وکیل ما که بسیار با سابقه است، به شما کمک خواهند کرد.

حضور بعد از ویزای مولتی کانادا چقدر است؟

ویزای مولتی کانادا که همان ویزای کانادا توریستی است. به همین دلیل شما باید حداکثر 6ماه در این کشور حضور داشته باشید. مگر اینکه بعد از ورود به کانادا بتوانید اقامت خود را براساس ویزای کاری خود تنظیم کنید. قاعدتا بعد از اینکه شرایط کاری شما روز به روز بهتر شده و در یکی از شرکت ها به طور دائم مستقر شده باشید. به همان زمان می توانید ویزای خود را تمدید کنید. اگر بخواهیم به صورت خلاصه در خصوص مهاجرت خانوادگی به کانادا صحبت کنیم. بهتر است در ابتدا تمرکز خود را برای اخذ این ویزا بگذارید. خصوصا از شروع این ویزا یعنی ویزای شنگنی که به خودی خود دریافت آن سخت و دشوار بوده و امکان ریجکتی در آن وجود دارد. پیشنهاد می گردد با نارین سفر مرحله به مرحله حرکت کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن ویزای خود را دریافت نمایید.

ویزای مولتی کانادا برای ایرانیان

همانطور که در متن های بالا در خصوص مهاجرت خانوادگی به کانادا توضیح دادیم. قبل از هر چیز کسانی که قصد دارند در اروپا سرمایه گذاری داشته باشند می توانند از ویزای فرانسه ما استفاده کنند. این ویزا به صورت توریستی و اقامتی قابل انجام است. اما به کانادا برمی گردیم. به طور کلی هدف ما برای اخذ ویزای کانادا کسانی هستند که تحصیلات و سرمایه آنچنانی ندارند. اما در ایران با جواز کسب شغل مخصوص به خود را دارند. اما بیزینس فعال در حد اینکه اظهارنامه مالیاتی را پر کرده و چند نفر را بیمه کرده باشد. یعنی مجموعه آنچنان بزرگ نباشد مهم نیست. این خبر خوش برای این قشر و این دسته از افراد است که با توجه به این مواردی که ذکر کردیم. می توانند ویزای اقامتی کانادا بگیرند.

مهاجرت خانوادگی به کانادا | مهاجرت به کانادا | اقامت کانادا | کانادا توریستی

این راه برای قشر به وجود آمده تا به وسیله های بیزینس فعال و حساب بانکی ویزای مولتی کانادا بگیرند. بنابراین کسانی که به دنبال مهاجرت به کانادا هستند در واقع از طریق ثبت شعبه شرکت ایرانی در کانادا می توانند ویزای کانادا بگیرند. مزیت این روش این است که هیچ محدودیتی برای سرمایه گذاری وجود ندارد. چون این ثبت شرکت به جز small business است. به همین دلیل مهاجرت خانوادگی به کانادا با استقبال این دولت همراه خواهد بود.

مهاجرت خانوادگی به کانادا چطور است؟

مهاجرت خانوادگی به کانادا از طریق ثبت شرکت کوچک انجام می شود. یعنی برای مهاجرت به کانادا نیاز به سرمایه گذاری کلان نیست. از آنجایی که راه اندازی کسب و کار در کانادا باعث می شود که تعداد کمی از افراد به فکر پناهندگی باشند. دولت کانادا از این اقدام استقبال می کند. چون کسانی که برای پناهندگی اقدام می کنند. سعی دارند از ارزان ترین روش ممکن پناهنده شوند.

بنابراین سرمایه گذاری باعث می شود که درصد صدور این ویزا و خدمات آن بسیار بیشتر از حالت پناهندگی و… باشد. در واقع مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری این مزیت را دارد که ریسک کمتری برای ریجکتی متحمل می شوید. توجه داشته باشید که  این سرمایه گذاری بزرگ نبوده و هزینه ی هنگفتی برای آن پرداخت نمی کنید.

مهاجرت خانوادگی به کانادا از طریق دعوتنامه

همانطور که در متن های بالا اشاره کردیم. مهاجرت خانوادگی به کانادا از طریق کسب و کار برای ایرانیان امکان پذیر است. ویزای ویزیتوری معمولا به سه گروه تقسیم می شوند. کسانی که اقوام درجه یک در کشور کانادا داشته باشند. یعنی پدر، مادر، خواهر، برادر، فرزند یا همسر در کانادا اقامت داشته باشند. برای مهاجرت به کانادا از این روش به یکی از این اقوام که در آن کشور اقامت دارند نیاز دارید. در این روش صدور ویزا از طریق دعوتنامه انجام می شود. بنابراین به این بهانه می توان از خانواده درجه یک دعوت کرد. به طور کلی صحبت از دعوتنامه می شود. نباید بر روی دوست، آشنا یا اقوام خیلی دور حساب باز کرد. بنابراین این دعوت نامه حتما باید از جانب اقوام درجه یک صورت گیرد.

ویزای کاناد توریستی

مهاجرت خانوادگی به کانادا از راه های مختلفی امکان پذیر است. نوع اول به صورت ارسال دعوتنامه از اقوام درجه یک بود. اما نوع دوم اخذ ویزای کانادا توریستی است. یعنی دیگر صحبت از دعوتنامه از جانب اقوام درجه یک نیست. بلکه موضوع صرفا صدور ویزای توریستی کانادا است. در واقع برای مهاجرت به کانادا از این بهانه برای سفر به این کشور استفاده می کنید. البته در این روش شما باید چند بار در حوزه شنگن سفر کرده باشید. به عنوان مثال تور پاریس یا اسپانیا و… رفته باشید. بنابراین برای اخذ ویزای توریستی کانادا باید چند بار در حوزه ی شنگن سفر کرده باشید.

همچنین به صورت توریستی از کشورهای امارات، چین، سنگاپور و چند کشور دیگر بازدید کرده باشید. در این صورت می توانید از طریق ویزای کانادا توریستی برای شما اقدام کنیم. در این صورت می توان با در دست داشتن مدارکی همچون هتل، پرواز رفت و برگشت، بیمه نامه، برنامه سفر و… برای ویزای مولتی کانادا اقدام کرد.

مهاجرت خانوادگی به کانادا | ویزای توریستی کانادا | اقامت کانادا | وقت سفارت کانادا | مهاجرت به کانادا

ویزای اقامت کانادا از طریق بیزینس

 برای کسانی که به دنبال مهاجرت خانوادگی به کانادا هستند راه سومی هم وجود دارد. این راه مشمول کسانی می شود که  در ایران بیزینس دارند. دقیقا مواردی که در متن های بالا در خصوص این ویزا توضیح دادیم. فرضا کسانی که پزشک، مهندس، متخصص، دندان پزشک و… هستند که به دنبال شرکت در سمینار، کنفرانس، نمایشگاه بوده و یا پای مذاکرات تجاری در میان است. بنابراین با توجه به سوابق توریستی که توضیح دادیم می توان برای این دسته از افراد ویزا دریافت نمود. بنابراین ویزای اقامتی کانادا به این سه دسته از درخواست کنندگان تعلق می گیرد.

ویزای مولتی کانادا جهت دریافت اقامت

ویزای اقامتی کانادا که با عنوان مهاجرت خانوادگی به کانادا شناخته می شود. با سه روشی که توضیح دادیم قابل دسترس است. بنابراین این موضوع به شما بستگی دارد که کدامین روش را برای ویزای کانادا در نظر گرفته اید. یا بهتر است بگوییم که کدام شرایط را برای دریافت این ویزا در اختیار دارید. اگر نیاز به راهنمایی بیشتر داشته باشید. بهتر است که با شماره تماس های ذکر شده در وب سایت نارین سفر ارتباط بگیرید.

ویزای کانادا تضمینی

به طور کلی برای هیچ یک از ویزای های اروپا و کانادا نمی توانیم از واژه ی ویزای کانادا تضمینی استفاده کنیم. خصوصا اگر موضوع مهاجرت خانوادگی به کانادا باشد. اما این کانالی که برای ایرانیان باز شده درصد بالایی ویزا می شوند اما همیشه بهتر است در پشت ذهن خود به اندازه ی یک درصد احتمال ریجکتی هم بگذارید.

اما درصد بالایی از افراد از این طریق ویزا شده و در حال بستن چمدان های خود  به سمت کانادا هستند. بنابراین صداقت کاری برای نارین سفر در اولویت است. این تنها یک اشاره به این موضوع بود. اما تا به الان جای نگرانی از این بابت وجود نداشت. چرا که با توجه به شرایط و ارائه ی مدارک و اسناد اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری امکان پذیر است.

ویزای تحصیلی کانادا

برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا نیاز به مدارکی است که برای دریافت آن نیاز است که این مدارک را تکمیل نماییم. در نظر داشته باشید که مدت زمان صدور ویزا بین 3 الی 4 سال است. البته این برای کسانی است که در مقطع کارشناسی تحصیل می کنند. همچنین برای مدرک دکترا می توانید از 3 تا 7 سال اقامت کانادا بگیرید. همچنین بعد از اینکه تحصیل شما در این کشور تمام شد. به مدت 3 ماه یا 90 روز می توانید در این کشور مانده و اقامت داشته باشید.

 • تکمیل فرم اولیه و پرداخت هزینه ی اولیه برای شروع کار.
 •  مدارک هویتی و پزشکی.
 • مدارک مالی.
 • سوابق شغلی.
 • انگیزه نامه و مدارک شغلی.
 • نامه پذیرش در دانشگاه.
 • اگر مدارکی که بیمه و سابقه ی کاری را نشان دهد می توانید آن را ارائه دهید.
 • ارائه مدارک مربوط به زبان.
 • ترجمه مدارک به فرانسوی و انگلیسی.

مهاجرت خانوادگی به کانادا | ویزای اقامتی کانادا | ویزای کانادا تضمینی | ویزای کاری کانادا | اقامت کانادا | مهاجرت به کانادا  

هزینه مهاجرت به کانادا

به طور معمول هزینه ی مهاجرت به کانادا متفاوت است. یعنی تفاوت در این موضوع دیده می شود که در چه قالبی قصد مهاجرت به کانادا را دارید. به طور معمول کسانی که به صورت سرمایه گذاری برای اخذ ویزای کانادا اقدام می کنند. قاعدتا نسبت به سایر روش های ذکر شده هزینه ی بیشتر و شاید هنگفتی را پرداخت کنند. اما این روشی که ما در مورد آن توضیح دادیم. برای اخذ ویزای اقامتی کانادا نیاز به سرمایه گذاری، سطح سواد، نمره زبان و… نیست. بلکه تنها با روش ایجاد شعبه کاری در کانادا می توانید اقامت این کشور را دریافت کنید. 

 ویزای مولتی کانادا چقدر طول میکشه؟

به طور کلی کسانی که به دنبال مهاجرت خانوادگی به کانادا هستند. چه در قالب ویزای توریستی کانادا و چه به صورت مهاجرت به کانادا مدت زمان انتظار برای شما 4 الی 6 ماه است. به این دلیل که ما در ایران سفارت کانادا نداشته و این پروسه به این دلیل به طول می انجامد. اما نباید نگران ویزای اقامت کانادای خود باشید. چرا که اگر مدارک شما کامل و جامع باشد. با توجه به شرایط فعلی درصد بالایی ویزا خواهید شد. ویزای کانادا با توجه به مدارک و توضیحاتی که ارائه شد انجام می شود. پیشنهاد می گردد در خصوص ویزای کانادا با شماره تماس های موجود در سایت تماس بگیرید و با مشاوران ما در ارتباط باشید. تا اطلاعات تکمیلی در خصوص ویزای مولتی کانادا را دریافت کنید.