جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
  • هتل Best Western Plus Paris Velizy - نارین سفر
  • هتل Best Western Plus Paris Velizy - نارین سفر
  • هتل Best Western Plus Paris Velizy - نارین سفر - هتل *4
  • رزرو هتل بست وسترن پلاس پاریس ولیزی *4 - نارین سفر
  • رزرو هتل بست وسترن پلاس پاریس ولیزی *4 - هتل در پاریس
  • رزرو هتل بست وسترن پلاس پاریس ولیزی *4 - هتل در پاریس
  • بست وسترن پلاس - هتل *4
  • هتل بست وسترن پلاس - هتل *4

هتل Best Western Plus Paris Velizy یا به فارسی هتل بست وسترن پلاس پاریس ولیزی یکی از هتل های *4 شهر پاریس است. این هتل 161 اتاق داشته و پذیرش آن 24 ساعته است. به طور کلی خدمات گوناگون و متنوعی را این هتل در اختیار شما قرار می دهد. همچنین این هتل امکاناتی به منظور ویلچر و معلولین در نظر گرفته که می تواند خبر خوبی برای معلولین باشد. اگر وسیله ی نقلیه داشته باشید به راحتی می توانید در پارکینگ این هتل ماشین خود را پارک نمایید.

حتی امکاناتی هم برای کسانی که به دنبال آرامش هستند در این هتل قرار داده شده است. برای مثال شما در هتل بست وسترن پلاس پاریس ولیزی *4 می توانید در یک باغ با فضای اضافی برای آرامش و استراحت وقت بگذرانید. البته این تنها خدمات این هتل نیست چرا که اتاق کنفرانس، سرویس اتاق، استفاده از گاوصندوق و… از دیگر خدمات هتل Best Western Plus Paris Velizy می باشد.

درباره هتل Best Western Plus Paris Velizy

هتل Best Western Plus Paris Velizy دارای تهویه ی مطبوع بوده و گرمایش آن مرکزی است. این موضوع باعث می شود که تمام فضاهای اتاق دمای یکسان داشته باشند. تخت دو نفره و همچنین وجود فرش در اتاق ها مشهود است. همچنین امکان اضافه کردن تخت هم برای مسافران فراهم است. البته در صورتی که این موضوع را درخواست نمایند. به طور کلی در زمان درخواست ویزای فرانسه می توانید این هتل را در لیست رزروی های خود قرار دهید.

اگر بخواهیم از امکانات هتل بست وسترن پلاس پاریس ولیزی *4 اشاره داشته باشیم. می توانیم به مینی بار، میز تحریر و گاوصندوق نیز اشاره کرد. حتی اتو و تلفن هم برای اقامت راحت مهمانان در نظر گرفته شده است. همچنین وای فای رایگان، تلویزیون، سشوار، حمام با محصولات  آرایشی و بهداشتی و حوله برای استفاده ی روزانه در اتاق های این هتل قابل رویت است.

درباره هتل بست وسترن پلاس پاریس ولیزی *4

هتل بست وسترن پلاس پاریس ولیزی *4 دارای اتاق های غیرسیگاری و خانوادگی است. در نظر داشته باشید که این هتل گزینه های مختلفی برای کافه، بار و رستوران در نظر گرفته است. خیلی راحت می توانید در این هتل براساس منو و انتخاب خود غذاها و نوشیدنی های باب میل خود را سفارش دهید. اگر بخواهیم از لحاظ نزدیکی به مکان های دیدنی این هتل را مورد بررسی قرار دهیم می توانیم به کاخ ورسای اشاره داشته باشیم.

چرا که این کاخ در 8.2 کیلومتری این هتل قرار داشته و دسترسی به آن آسان است. همچنین بخاطر داشته باشید که دسترسی به اینترنت  و وای فای در این هتل رایگان می باشد. از تلویزیون و ماهواره می توانید پس از گشت و گذار روزانه استفاده کنید. در 20 کیلومتری این هتل زمین های گلفی مناسبی وجود دارند که حتی پارکینگ اختصاصی ارائه می شود.