جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
  • هتل OKKO Hotels Paris Gare de l'Est
  • هتل okko پاریس *4
  • هتل OKKO Hotels Paris Gare de l'Est - نارین سفر
  • OKKO Hotels Paris هتل
  • OKKO Hotels Paris هتل
  • OKKO Hotels Paris هتل
  • هتل okko پاریس *4
  • هتل okko پاریس *4

هتل OKKO Hotels Paris Gare de l’Est یکی از هتل‌های *4 مناسب در شهر پاریس فرانسه است. از آنجایی که اقامت در فرانسه و کیفیت هتل برای مسافران خیلی مهم می‌باشد. به همین دلیل ما هتل های محدود و مناسبی را به شما معرفی می کنیم تا قدرت انتخاب بالایی داشته باشید. این هتل تنها چند کیلومتر با تالار کنسرت La Cigale قرار دارد. یکی از مزیت های این هتل وجود انبار چمدان است که خیال شما از این بابت راحت می کند. البته امکانات مناسب شما و خانواده در این هتل در اختیار مشتری قرار می گیرد. در ادامه به آن ها اشاره های بیشتری خواهیم داشت. 

درباره هتل OKKO Hotels Paris Gare de l’Est

هتل OKKO Hotels Paris Gare de l’Est مجهز به تلویزیون صفحه تخت با کانال های قابل توجه است. در هر اتاق حمام اختصاصی و سشوار است. بدین صورت با خیال  آسوده می توانید خستگی های پس از گشت و گذار را در طول روز رفع نمایید. هر اتاق دارای کمد لباس بوده و اتاق های مهمان مجهز به تهویه ی مطبوع است. در نظر داشته باشید که هتل okko پاریس را می توانید در زمان اخذ ویزای فرانسه انتخاب نمایید.

هرچند هتل های دیگری هم در فرانسه وجود دارند که قابل رزرو می باشند. دستگاه قهوه ساز می تواند یک خبر خوب برای کسانی باشد که علاقه ی شدیدی به قهوه دارند. از دیگر امکاناتی که این هتل در اختیار شما قرار می دهد سرو صبحانه است. اگر در طول روز در سالن حضور داشته باشید می توانید از نوشیدنی های رایگان در سالن استفاده کنید. البته در طول شبانه روز می توانید از غذاهای غیررایگان لذت می برد.

توضیحات بیشتر هتل OKKO paris

این هتل مهمانان می توانند از سونا استفاده کنند. پذیرش 24 ساعته این هتل توانسته خیال مسافران را از این بابت راحت کند. سالن استراحت مشترک و مرکز خدمات تجاری را می توانید در هتل okko paris بیابید. در نظر داشته باشید اپرا گارنیه تنها 2.9 کیلومتر با این هتل فاصل دارد و دسترسی به آن نیز آسان است. از دیگر مزیت هتل okko paris hotel این است که تنها 19 کیلومتر با فرودگاه اورلی فاصله دارد.

در واقع نزدیک ترین هتل به فرودگاه این اقامتگاه می باشد. طبق بررسی ها و آمارهای به دست آماده مسافران بعد از اقامت در این هتل رضایت داشته اند. به خصوص خانواده یا زوجین این هتل را دوست داشته و در لیست خود قرار داده اند. به طوری که در booking امتیاز بالای 8 را به خود اختصاص داده است.