جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تور رم 3 شب و 4 روز را می توانید از کانترهای فروش استعلام قیمت بگیرید. تخصص ما در اخذ ویزای شنگن و اروپا است. در ضمن اگر نیاز نیاز به اضافه کردن تعداد شب داشته باشید ما می توانیم روزهای بیشتری را برای شما در نظر بگیریم. خدمات ویزا به همراه رزرو بلیت هتل و بلیت هواپیما به وسیله ی نارین سفر انجام می شود. تمامی خدمات ما با حداقل مدارک و حداقل قیمت انجام می شود. مشاوره رایگان در خصوص بازدید از اماکن دیدنی و همچنین رزرو بهترین هتل در مرکز شهر رم می تواند برای شما مفید واقع شود.

تور رم 3 شب 

تور رم 3 شب و 4 روز تنها تور شهر رم نیست بلکه ما می توانیم تورهای اروپا را به تعداد روز دلخواه شما رزرو کنیم. البته ویزایی که برای شما گرفته می شود تعداد روز محدود دارد. اما این امکان برای شما فراهم است که تا حداکثر روز را از نارین سفر درخواست کنید. همچنین بهترین خدمات را از این آژانس در طول مدت اقامت دریافت نمایید.

تور رم 4 شب یا تعداد شب های بیشتر

همانطور که در متن های بالا در خصوص تور رم 3 شب توضیح دادیم. در صورت نیاز می توانید تور رم ایتالیا را در تعداد شب های بیشتری از جمله 4 شب رزرو کنید. اگر نیاز به راهنمایی دارید به راحتی می توانید با کانترهای فروش ارتباط گرفته و توضیحات تکمیلی را از آن ها دریافت نمایید. در نظر داشته باشید که خدمات تور به همراه ویزا انجام می شود.

راهنمای کامل تور

کانترهای فروش در هنگام مشاوره رایگان در خصوص تور رم 3 شب یا حتی تعداد شب های بیشتری که درخواست می کنید. راهنمایی کامل در خصوص هتل ها و اماکن دیدنی این شهر انجام می شود. خصوصا رزرو هتل با توضیحات کامل ارائه شده و معمولا هتل هایی را به شما معرفی می کنیم که مرکز شهر یا نزدیک به مرکز شهر رم باشد.